Ühisnädal on kodanikualgatust ja kodanikuühiskonda tutvustav nädal

2016. aastal toimus Ühisnädal 21.-27. novembril.

Lisa sündmus

 • Ühisnädalal antakse välja vabatahtliku sõbra märk ja kutsutakse üles naabrit märkama

  Ühisnädalal tunnustame neid, kes on silma paistnud eriliste tegudega. Täna antakse välja vabatahtliku sõbra märk, mille pälvivad need organisatsioonid, kelle vabatahtlike kaasamise protsess on hästi läbi mõeldud. Lisaks toimuvad homme kõige tublimate tunnustamisüritused lausa seitsmes Eesti maakonnas.

 • Täna algab üle-eestiline Ühisnädal

  Täna algab üleriigiline Ühisnädal, mis toob kõikidesse Eesti maakondadesse hulganisti põnevaid sündmusi. 27. novembrini kestval nädalal tehakse kõike seda, mis väärtustab hoolivust, koosloomist ja kogukondlikku ettevõtmist.

 • Esmaspäeval algab üle-eestiline üritusterohke Ühisnädal

  Esmaspäeval, 21. novembril algab üleriigiline Ühisnädal, mis toob kõikidesse Eesti maakondadesse hulganisti põnevaid sündmusi. 27. novembrini kestval nädalal tehakse kõike seda, mis väärtustab hoolivust, koosloomist ja kogukondlikku ettevõtmist.

 • Üle-eestilise Ühisnädala kavas on enam kui 130 sündmust

  Neljandat aastat toimuv Ühisnädal toob 21.–27. novembrini üle Eesti rohkelt sündmusi. Sellel nädalal tehakse kõike, mis väärtustab kodanikualgatust ja ühist ettevõtmist. Juba praeguseks on Ühisnädala kavas 137 sündmust, kuid neid lisandub üha juurde.

 • Korralda enda sündmus Ühisnädalal!

  Juba neljandat korda toimuv ühistegemise nädal – Ühisnädal – tuleb ka sel aastal. Novembri lõpus aset leidva Ühisnädala meeskond kutsub kõiki ühendusi, kogukondi, ettevõtteid ja ärksaid inimesi korraldama sel nädalal enda sündmus, et väärtustada üheskoos kodanikuaktiivust ja isetegemist.

Vaata uudiseid

Ühisnädala sündimise lugu

Ühisnädalal leiab kõikjal Eestis aset suur hulk sündmusi, mis seda mõtet ja ideed suuremal või väiksemal viisil tutvustavad...

Meie lugu