Ühisnädal on kodanikualgatust ja kodanikuühiskonda tutvustav nädal

2016. aastal toimub Ühisnädal 21.-27. novembril.

 • Üleriigilisel Ühisnädalal osales 11 700 eestimaalast

  Lõppenud üleriigilisel Ühisnädalal osales enam kui üksteist tuhat eestimaalast, kes võtsid osa kahesajast sündmusest, mida korraldasid kümned mittetulundusühendused ja partnerid.

 • Ühisnädalal antakse välja vabatahtliku sõbra märk

  Ühisnädalal tunnustame neid, kes on silma paistnud eriliste tegudega. Esimest korda antakse Ühisnädala ajal välja vabatahtliku sõbra märk, mille pälvivad need organisatsioonid, kelle vabatahtlike kaasamise protsess on hästi läbi mõeldud.

 • Ühisnädalal tähistatakse maakondades kodanikupäeva

  Täna, 26. novembril tähistatakse kodanikupäeva. Kodanikualgatust ja kodanikuühiskonda tutvustaval üle-eestilisel Ühisnädalal toimub mitmeid kodanikuühiskonnale pühendatud sündmusi, et tõsta esile tegusate ja ettevõtlike inimeste panust Eesti ühiskonna arengusse.

 • 11 maakonda otsivad Ühisnädalal Eestile tulevikulugu

  Käimas on üle-eestiline Ühisnädal, mille jooksul otsivad 11 maakonda meie riigile tulevikulugu. Üheskoos mõeldakse selle peale, millises Eestis soovime elada 25 aasta pärast.

 • Ühisnädala avakonverents toimus 20. novembril Rakveres

  Ühisnädala avalöögiks olnud foorumil jagasime kohalike omavalitsuste ja kogukondade koostöökogemusi avatud valitsemise edendamisel ja pakkusime inspiratsiooni uuteks algatusteks. 

  Foorum toimus 20. novembril Rakvere Aqva Spa Konverentsikeskuses.

Vaata uudiseid

Tulevased üritused

Meie lood

Kui peaksin oma seitsmest presidendiaastast nimetama ühe märksõna või mu otsuseid läbiva niinimetet punase niidi ...

Kõik lood